Yeniden Fenerbahçe’ye dönen Gökhan Gönül: Beşiktaş’a verdiğim sözü son maçın son saniyesine kadar tuttuğuma inanıyorum

by Haber Fora

Beşiktaş ile sözleşmesi sona erdikten Fenerbahçe’ye yeniden dönen Gökhan Gönül, Beşiktaş’a transfer olurken verdiği sözü hatırlatarak, “Son maçın son saniyesine kadar verdiğim sözü tuttuğuma inanıyorum” dedi.

Yeniden Fenerbahçe’ye dönen Gökhan Gönül, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla siyah-beyazlı camiaya veda etti. Beşiktaş’a transfer olurken verdiği sözü hatırlatan Gönül, “Bu sözü son maçın, son saniyesine kadar tuttuğuma inanıyorum” dedi.

Tecrübeli futbolcunun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle: 

“Beşiktaş’a adımımı atarken ‘Kötü oynayabilirim, pas hatası yapabilirim ama mücadele etmediğim tek bir gün bile göremeyecekler. Bunun sözünü veriyorum’ demiştim. Her zaman da verdiğim sözün ne anlama geldiğini bilerek hareket ettim. Son maçın son saniyesine kadar verdiğim sözü tuttuğuma inanıyorum. Beşiktaş Kulübü’nde birlikte çalıştığım başkanlarıma, hocalarıma, yöneticilerime, takım arkadaşlarıma, teknik ekibe ve Beşiktaş taraftarına her şey için teşekkür ediyorum. Beşiktaş camiası; bana ve aileme gösterdiğiniz özene teşekkür ederim. Taraftarlar hakkını helal etsin. Benden yana varsa hakkım sonuna kadar helaldir.”

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap