Zack Snyder, Marvel ve DC evrenlerini karşılaştırdı

by Haber Fora

Kevin Feige ve ekibinin yarattığı Marvel Sinematik Evreni, DC de dahil diğer stüdyoların gıptayla izlediği inanılmaz bir süper kahraman dünyası oluşturdu. Uzun süredir birbirleriyle rekabet eden DC ve Marvel’a dair, yönetmen Zack Snyder ikisinin yaklaşımlarında belirgin farklılıklar olduğunu belirtti. Yönetmen ayrıca rekabette kimin önde olduğunu da söyledi.

We Got This Covered’ın haberine göre Justice League: Adalet Birliği (Justice League), Batman v Superman: Adaletin Şafağı (Batman v Superman: Dawn of Justice), Man of Steel gibi filmlerin yönetmeni Zack Snyder verdiği yeni röportajda DC’nin süper kahramanlarını ele alış biçimiyle Marvel’ın yöntemini şu ifadelerle kıyasladı:

Snyder’ın filmleri hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden farklı tonda eleştiriler almıştı. Ancak yönetmenin de işaret ettiği gibi mizah onun ortaya koyduğu işlerin bir parçası değildi. Muhtemelen Marvel filmleriyle rekabette geri düşmesinin sebeplerinden biri de buydu.

Screen Rant’in haberine göre de Snyder, Leto’nun Joker’ini yeni Adalet Birliği filminde geri getirme kararını şöyle açıklamıştı:

Haber Fora, We Got This Covered, Screen Rant

Derleyen: Esra Güngör

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap